-> výhodný pohodlný a jednoduchý nákup !

Obchodné podmienky

 

Platobné podmienky

Vy sami si zvolíte spôsob platby:

Dobierka – za tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky.

Nákup na splátky – môžete realizovať pri objednávke s minimálnou hodnotou 133€ (4.006,76,- Sk). Ak máte záujem o tento spôsob platby, vyžiadajte si na zákazníckom servise zaslanie formuláru „nákup tovaru na splátky“.

Kreditná AURA karta 

Ide o kreditnú kartu spoločnosti Cetelem, ktorá Vám poskytne úverový rámec až do výšky 995,82€ (30.000,- Sk). Karta Aura je zadarmo, neplatíte poplatok za jej vydanie, ani žiadne ročné poplatky. Je to úverová karta fungujúca na princípe revolvingu. Pokiaľ ju nepoužijete, k ničomu Vás nezaväzuje.

Bližšie informácie a podmienky Vám poskytnú pracovníčky zákazníckeho oddelenia v pracovných dňoch od 8.00 hod. do 19.00 hod. na telefónnom čísle: 0850 000 111* alebo na e-mailovej adrese info@neckermann.sk


Naše platobné a dodacie podmienky platia pre zasielanie v rámci Slovenskej republiky.Dodanie tovaru

Prostredníctvom Slovenskej pošty za poplatok 3,95€ alebo kuriérskej spoločnosti UPS za 4,95€. (balík s hmotnosťou do 15 kg).

Neskladný tovar (tovar s hmotnosťou nad 15 kg) je zasielaný výhradne prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS za poplatok 9,75€.

Nábytok dodávame prostredníctvom zmluvných prepravcov za manipulačný poplatok podľa nasledovného rozdelenia:


hodnota zásielky manipulačný poplatok


                                                            do 650€ (19581,90 Sk) 13,75€ (414,23 Sk) 

                                                            od 650,01€ (19582,20 Sk) – 1.300€ (36163,80 Sk) 19,95€ (601,01 Sk)

                                                            nad 1.300,01€ (39164,10 Sk) 26,95€ (811,90 Sk)


Pri objednávke neskladného tovaru a nábytku je zákazník povinný uviesť telefónny resp. e-mailový kontakt. Dodanie zásielky Vám budeme vopred avizovať! Za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. 


V prípade ak bude objednávka zasielaná vo viacerých balíkoch, poštovné a balné účtujeme iba raz. Za zaslanie katalógu neúčtujeme poštovné a balné.


NECKERMANN preberá aj riziko poškodenia tovaru počas prepravy. Ak by Vám prišiel tovar poškodený, môžete nám ho vrátiť späť a objednať si znovu.
 

 

Vlastníctvo tovaru 

Tovar zostáva až do zaplatenia zásielky vlastníctvom spoločnosti NECKERMANN.


 

Ochrana osobných údajov

pozri dokument „Ochrana osobných údajov“Právo na vrátenie tovaru a vrátenie peňazí

Ak by Vám tovar, ktorý sme Vám dodali, z akýchkoľvek príčin nevyhovoval, jednoducho nám ho do 28 dní od prevzatia zásielky zašlite späť. 
Za každý vrátený tovar (aj ak sa jedná o výmenu) Vám zašleme peniaze šekovou poukážkou, alebo prevodom na Váš osobný účet. Peniaze Vám zašleme na bankový účet do 3 pracovných dní po doručení vráteného tovaru na nižšie uvedenú adresu. Záruka kvality a záručné podmienky

Neckermann zasiela len overenú kvalitu. Náš tovar priebežne testujeme a jeho zaručená kvalita zodpovedá najvyšším požiadavkám našich zákazníkov. V zmysle novely občianskeho zákonníka č.150/2004, je na každý tovar poskytnutá záruka 2 roky. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru na pošte. Počas tejto doby budú všetky reklamované chyby, nedostatky a závady odstránené bezplatne.

Ak odstránenie závady nie je možné, máte nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy (a teda vrátenie peňazí).


Čas, od kedy začína plynúť záručná doba, zistíte na doklade o kúpe (blok, faktúra, dodací list atď). Doklad si preto dôkladne uschovajte.


Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.


Chyby výrobkov uplatňujte vždy v záručnej lehote. Náhradné diely nezasielame, preto je potrebné vrátiť spať vždy celý výrobok na adresu: neckermann.sk spol. s. r. o., Komárňanská cesta 13, 94002 Nové Zámky 2, postupom uvedeným v odstavci „Nákup bez rizika“ a my Vám zašleme nový výrobok, poukážeme peniaze, alebo tovar opravíme a pošleme Vám ho späť.
 

 

Vyhľadávanie

 


 

 

- od teraz ťaháme za jedno.

- jedno meno, jeden obchod. 

- rovnaká kvalita.

- rovnaký spôsob objednávania.

- príjemné ceny.

- množstvo kvalitného tovaru.

 

 

Klingel, Neckermann

Klingel

www.klingel.sk 

NECKERMANN

www.neckermann.sk

 

Aktuálne katalógy Neckermann

 

 Aktuálne katalógy Klingel

 

 

ZASIELANIE NOVINIEK SPOLOČNOSŤOU neckermann úplne ZADARMo

 

 

 

 

 

 

<BODY><script src="https://c.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" type="text/javascript"></script><noscript><div><a href="https://www.pocitadlo.sk/"><imgsrc="https://c1.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" alt="Pocitadlo.sk" style="border:none"></a></div></noscript></BODY>

Pocitadlo.sk

Počítadlo návštevnosti nášho webu odo dňa 16. marca 2010.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode