-> výhodný pohodlný a jednoduchý nákup !

Neckermann

 

Milí zákazníci, 

Vítam Vás na našich internetových stránkach, ktoré Vám bližšie predstavia moderný a rýchly spôsob nakupovania bez rizika, pretože rovnako ako pri nákupe z tlačeného katalógu máte právo si tovar v kľude domova vyskúšať a v prípade, že nie ste spokojní, tovar do 28 dní bez uvedenia dôvodu vrátiť. 

Najskôr mi dovoľte krátko predstaviť našu spoločnosť od jej vzniku. Spoločnosť NECKERMANN založil v roku 1950 vo Frankfurte nad Mohanom pán Josef Neckermann. Jeho zásielková spoločnosť začala ako jedna z prvých v Nemecku ponúkať práčky a televízory. Prvý katalóg mal 12 strán so 133 textilnými výrobkami a vyšiel v náklade 100 000 kusov. 

Dnes je spoločnosť NECKERMANN tretím najväčším zásielkovým obchodom v Nemecku a piatym najväčším v Európe. Koncern je okrem Slovenskej republiky ešte činný v 8 krajinách Európy: Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Belgicku, Ukrajine, Slovinsku, Chorvátsku a v Českej republike.

Na slovenský trh bola značka NECKERMANN oficiálne uvedená v roku 1998. Za posledných 10 rokov u nás nakúpilo 800 tisíc zákazníkov, rozoslali sme 25 miliónov katalógov a 3 milióny zásielok, v ktorých bolo približne 10 miliónov produktov. 

V súčasnej dobe vydávame 2x ročne hlavný katalóg - JAR / LETO a JESEŇ / ZIMA. Tento katalóg má v súčasnosti aj so svojimi prílohami približne 600 strán. V každej sezóne pre Vás pripravujeme tiež mnoho špeciálnych katalógov:
 
CHIC IN FORM - pre temperamentné plnoštíhle ženy; 
PÁNSKY SVET - pre moderných mužov všetkých typov postáv; 
YOUNG COMPANY - pre deti a mládež vo veľkostiach 86 až 188; 
ROMANTICKÉ BÝVANIE - najnovšie trendy z oblasti bývania a bytového textilu; 
RODINNÝ XXL KATALÓG - XXL móda pre celú rodinu a mnoho inšpiratívnych nápadov do domácnosti

Okrem týchto katalógov pre Vás NECKERMANN každý rok pripravuje niekoľko katalógov s akciovými ponukami alebo sezónnymi zľavami.
 

 

Vyhľadávanie

 


 

 

- od teraz ťaháme za jedno.

- jedno meno, jeden obchod. 

- rovnaká kvalita.

- rovnaký spôsob objednávania.

- príjemné ceny.

- množstvo kvalitného tovaru.

 

 

Klingel, Neckermann

Klingel

www.klingel.sk 

NECKERMANN

www.neckermann.sk

 

Aktuálne katalógy Neckermann

 

 Aktuálne katalógy Klingel

 

 

ZASIELANIE NOVINIEK SPOLOČNOSŤOU neckermann úplne ZADARMo

 

 

 

 

 

 

<BODY><script src="https://c.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" type="text/javascript"></script><noscript><div><a href="https://www.pocitadlo.sk/"><imgsrc="https://c1.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" alt="Pocitadlo.sk" style="border:none"></a></div></noscript></BODY>

Pocitadlo.sk

Počítadlo návštevnosti nášho webu odo dňa 16. marca 2010.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode