-> výhodný pohodlný a jednoduchý nákup !

Obchodné podmienky

 

1. Pohodlne objednané - bezpečne dodané!

Spoločnosť KLiNGEL dodáva objednaný tovar poštou priamo k Vám domov. Postaráme sa, aby k Vám všetko spoľahlivo dorazilo. Objednaný tovar Vám doručíme do 14 dní. Ak by však v dôsledku vysokého počtu objednávok alebo iných okolností dochádzalo k predĺženiu dodacej lehoty, do 14 dní Vás o tom budeme písomne informovať. Na priloženej faktúre Vám budeme osobitne účtovať paušálny poplatok za odoslanie a balenie v sume EUR 3,95. Ak Vám bude tovar zasielaný vo viacerých balíkoch, zvýšené náklady hradíme my.Naše dodacie a platobné podmienky platia pre zasielanie v rámci Slovenskej republiky. Tovar do zahraničia nedodávame. Dodávku tovaru v jednotlivých krajinách vykonáva vždy príslušná pobočka spoločnosti KLiNGEL.

 


2. Nakupujte pohodlne a bez rizika!

Vyberte si tovar z katalógov KLiNGEL a objednajte si v pohodlí domova (minimálna hodnota objednávky je EUR 33,19). Viete, že Vám pritom nehrozí ani najmenšie riziko, pretože do 10 dní od prevzatia zásielky máte neobmedzené právo nepoužitý tovar vymeniť alebo vrátiť. Upozorňujeme, že všetky nároky vyplývajúce z darčekových poukážok (či už ide o rozosielané darčekové poukážky na tovar alebo darčekové poukážky v rámci priateľskej reklamy) použitých na úhradu ceny tovarov, pri vrátení tovaru a odstúpení od zmluvy zanikajú. Z tohto dôvodu sa tieto poukážky nemôžu znova použiť. Skutočná cena, ktorú ste zaplatili za vrátené tovary, Vám bude vrátená poštou alebo bankovým prevodom do 15 dní. Zásielku si tak môžete pokojne skontrolovať a vyskúšať. Váš balík nám láskavo zašlite na nasledujúcu adresu:

KLiNGEL s.r.o.
Bernolákovo námestie 21
940 01 Nové Zámky

Upozorňujeme, že z organizačných dôvodov nemôžeme preberať žiadne zásielky zásielky určené na dobierku.

 


3. Platobné podmienky!

Za objednané tovary sa neplatí vopred, ale až pri dodaní na dobierku. Za doručenie a balenie Vám budeme účtovať jednorázový paušálny poplatok vo výške EUR 3,95.

 


4. Ochrana údajov

S každou objednávkou našich tovarov alebo nášho katalógu nám dávate dobrovoľne svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na dolu uvedené účely. Vaše osobné údaje budú v našom informačnom systéme uložené počas neobmedzenej doby a naša spoločnosť ich bude spracúvať na marketingové a reklamné účely, predovšetkým na účely zostavovania ponuky tovarov a služieb. Vaše osobné údaje budeme na účely priameho marketingu poskytovať našim spriazneným podnikom. Súhlas so spracúvaním Vašich údajov na hore uvedený účel a na ich používanie v poštovom styku môžete podľa § 20 ods. 3 zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. písomným oznámením zaslaným spoločnosti KLiNGEL kedykoľvek odvolať.

 

 

5. Záručné plnenie!

Ak nie je pri tovare výslovne uvedená záručná doba dlhšia ako povinná zákonná záručná doba, platí dvojročná zákonná záručná doba. Záručná doba začína plynúť od prevzatia tovaru. Ak by sa na nami dodanom tovare vyskytla chyba, prosíme Vás, aby ste ho ihneď reklamovali prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu. Doklad o kúpe si dôkladne uschovajte, nakoľko ho budete pri prípadnej reklamácii potrebovať.

 

 

6. Uloženie textu zmluvy

Text zmluvy sa u nás neukladá a po dokončení objednávacieho postupu sa už nedá vyvolať. Objednávacie údaje si však môžete bezprostredne po odoslaní vytlačiť. Preto elektronickou poštou dostanete potvrdenie prijatia objednávky so všetkými objednávacími údajmi, ak ste zadali správnu e-mailovú adresu. A to pri predpoklade technickej dostupnosti Vašej schránky elektronickej pošty.

 


7. Ceny

V uvedených cenách je zahrnutá zákonom stanovená daň z pridanej hodnoty. Záväzné sú ceny platné v dobe odoslania objednávky.

 


8. Obmedzenie zodpovednosti za odkazy na iné internetové stránky (Disclaimer):

Na našej internetovej stránke uvádzame odkazy na iné internetové stránky. Výslovne vyhlasujeme, že nemáme žiadny vplyv na formu a obsah takýchto stránok. Z tohto dôvodu sa týmto výslovne dištancujeme od obsahu jednotlivých stránok, ktorých odkazy sa nachádzajú na našej domovskej stránke. Toto vyhlásenie platí pre všetky zobrazované odkazy a pre obsah všetkých stránok, na ktoré tieto odkazy odkazujú.
 

Vyhľadávanie

 


 

 

- od teraz ťaháme za jedno.

- jedno meno, jeden obchod. 

- rovnaká kvalita.

- rovnaký spôsob objednávania.

- príjemné ceny.

- množstvo kvalitného tovaru.

 

 

Klingel, Neckermann

Klingel

www.klingel.sk 

NECKERMANN

www.neckermann.sk

 

Aktuálne katalógy Neckermann

 

 Aktuálne katalógy Klingel

 

 

ZASIELANIE NOVINIEK SPOLOČNOSŤOU neckermann úplne ZADARMo

 

 

 

 

 

 

<BODY><script src="https://c.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" type="text/javascript"></script><noscript><div><a href="https://www.pocitadlo.sk/"><imgsrc="https://c1.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" alt="Pocitadlo.sk" style="border:none"></a></div></noscript></BODY>

Pocitadlo.sk

Počítadlo návštevnosti nášho webu odo dňa 16. marca 2010.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode