-> výhodný pohodlný a jednoduchý nákup !

Výhody nákupu u nás !

21.09.2009 00:00
 

Osobný kontakt a odborné poradenstvo
Naši zmluvní partneri v partnerských objednávacích centrách vám vždy ochotne pomôžu a poradia pri výbere tovaru z katalógov, ako aj pri určení správnej veľkosti podľa veľkostných tabuliek. Vy si len vyberiete a všetko ostatné okolo objednávky tovaru za Vás zariadime my. Je to také jednoduché.

 
Šetríme Váš čas i peniaze
Pri objednávaní v nemusíte platiť telefónne poplatky, ani poplatok za balenie a poštovné. Len si vyberiete tovar z katalógov a o všetko ostatné sa postará partnerské objednávacie centrum.

 
Aktuálne katalógy vždy k dispozícii

V našej pobočke máte vždy k dispozícii všetky aktuálne katalógy. Okrem toho tu nájdete vystavené vybrané druhy tovaru. Tie si môžete nielen pozrieť, ale aj ihneď zakúpiť. Nechajte sa inšpirovať ponukou katalógov, vyberajte a objednávajte!

 
Tovar si môžete pred kúpou vyskúšať
Tovar si môžete najprv vyskúšať a až potom sa rozhodnúť pre jeho kúpu. U nás môžete samozrejme nakupovať aj na splátky. Na každý tovar sa vzťahuje zákonná záručná lehota. V prípade reklamácie vám jej vybavenie sprostredkujeme my .

 
 

Vyhľadávanie

 


 

 

- od teraz ťaháme za jedno.

- jedno meno, jeden obchod. 

- rovnaká kvalita.

- rovnaký spôsob objednávania.

- príjemné ceny.

- množstvo kvalitného tovaru.

 

 

Klingel, Neckermann

Klingel

www.klingel.sk 

NECKERMANN

www.neckermann.sk

 

Aktuálne katalógy Neckermann

 

 Aktuálne katalógy Klingel

 

 

ZASIELANIE NOVINIEK SPOLOČNOSŤOU neckermann úplne ZADARMo

 

 

 

 

 

 

<BODY><script src="https://c.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" type="text/javascript"></script><noscript><div><a href="https://www.pocitadlo.sk/"><imgsrc="https://c1.pocitadlo.sk/?cid=bdd7c3bd2aba204" alt="Pocitadlo.sk" style="border:none"></a></div></noscript></BODY>

Pocitadlo.sk

Počítadlo návštevnosti nášho webu odo dňa 16. marca 2010.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode